Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta4) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: error
eo: eraro

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: User settings
eo: Uzantaj agordoj

en: Location
eo: Loko

en: Send
eo: Sendu

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Log in
eo: Ensalutu

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
