Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (32 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Subject
it: Oggetto

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: error
it: errore

en: None
it: Nessuno

en: Message
it: Messaggio

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: User settings
it: Impostazioni utente

en: Location
it: Posizione

en: File name
it: Nome del file

en: Send
it: Invia

en: Recipient
it: Destinatario

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Log in
it: Accedi

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Modified
it: Modificato

en: @time ago
it: @time fa

en: Role settings
it: Impostazioni del ruolo

en: Documents
it: Documenti

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Default role
it: Ruolo predefinito

en: Are you sure you want to delete @name?
it: Sicuro di voler elimionare @name?
