Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta4) - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Delete
ms: Padam

en: Type
ms: Jenis

en: Subject
ms: Subjek

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: error
ms: ralat

en: None
ms: Tiada

en: Message
ms: Mesej

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: User settings
ms: Seting pengguna

en: Location
ms: Lokasi

en: File name
ms: Nama fail

en: Send
ms: Hantar

en: Recipient
ms: Penerima

en: Log in
ms: Log masuk

en: @time ago
ms: @time yang lalu

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: Calendar settings
ms: Seting kalendar
