Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta4) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: User settings
ps: غړي امستنې

en: Log in
ps: ننوتون

en: @time ago
ps: @time مخکې
