Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta6) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Subject
da: Emne

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: error
da: fejl

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: User settings
da: Brugerindstillinger

en: Location
da: Lokation

en: File name
da: Filnavn

en: Recipient
da: Modtager

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Log in
da: Log ind

en: Link text
da: Linktekst

en: Modified
da: Ændret

en: @time ago
da: @time siden

en: Role settings
da: Indstillinger for roller

en: Documents
da: Dokumenter

en: Default value
da: Standardværdi

en: Calendar settings
da: Kalenderindstillinger

en: Default role
da: Standardrolle

en: Are you sure you want to delete @name?
da: Ønsker du at slette @name?
