Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta6) - en to hi translation catalogue (28 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Subject
hi: विषय

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: error
hi: त्रुटि

en: None
hi: कोई नहीं

en: Message
hi: संदेश

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: User settings
hi: सदस्य संचालन निर्देश

en: Location
hi: स्थान

en: File name
hi: फ़ाइल का नाम

en: Send
hi: भेजें

en: Recipient
hi: प्राप्तकर्ता

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Modified
hi: संशोधित

en: @time ago
hi: @time पूर्व

en: Role settings
hi: भूमिका सेटिंग

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
