Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta6) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Save
ky: Сактоо

en: @time ago
ky: @time мурун
