Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta6) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး
