Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta6) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: User settings
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸੈਟਿੰਗ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ
