Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Settings
br: Arventennoù
