Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: User settings
ca: Configuracions d'usuari

en: Location
ca: Localització

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Send
ca: Enviar

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Log in
ca: Entra

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Modified
ca: Modificat

en: @time ago
ca: fa @time

en: Role settings
ca: Paràmetres dels rols

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Calendar settings
ca: Paràmetres del calendari

en: Chat
ca: Xat
