Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: error
eu: errorea

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: User settings
eu: Erabiltzaile ezarpenak

en: Location
eu: Kokalekua

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Send
eu: Bidali

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Log in
eu: Sartu

en: Modified
eu: Aldatua

en: @time ago
eu: duela @time

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Calendar settings
eu: Egutegi ezarpenak
