Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta2) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: error
mg: hadisoana

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Log in
mg: Fidirana
