Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്
