Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: User settings
oc: Paramètres dels utilizaires

en: Location
oc: Emplaçament

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Send
oc: Mandar

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Log in
oc: Se connectar

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Modified
oc: Modificat

en: @time ago
oc: i a @time

en: Default value
oc: Valor per defaut
