Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta2) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: User settings
or: ଚାଳକ ସଂରଚନା

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ
