Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Subject
os: Темæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: error
os: рæдыд

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
