Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: error
pl: błąd

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: User settings
pl: Ustawienia dotyczące użytkowników

en: Location
pl: Położenie

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Send
pl: Wyślij

en: Recipient
pl: Adresat

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Callback URL
pl: Zwrotny adres URL

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: @time ago
pl: @time temu

en: Role settings
pl: Ustawienia roli

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Search Files
pl: Szukanie plików

en: Open links in a new window
pl: Otwieraj odnośniki w nowych oknach

en: Calendar settings
pl: Ustawienia kalendarza

en: Chat
pl: Czat

en: Are you sure you want to delete @name?
pl: Czy na pewno chcesz skasować @name?

en: Redirect settings
pl: Ustawienia przekierowania
