Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Subject
ru: Тема

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: error
ru: ошибка

en: None
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: User settings
ru: Настройки пользователя

en: Location
ru: Место

en: File name
ru: Имя файла

en: Send
ru: Отправить

en: Recipient
ru: Получатель

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Callback URL
ru: Обратный URL

en: Log in
ru: Войти

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Modified
ru: Изменено

en: @time ago
ru: @time назад

en: Role settings
ru: Настройки роли

en: Documents
ru: Документы

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Calendar settings
ru: Настройки Calendar

en: Default role
ru: Роль по умолчанию

en: Are you sure you want to delete @name?
ru: Вы действительно хотите удалить @name?

en: No recent files found.
ru: Не найдено "недавних" файлов.

en: Redirect settings
ru: Настройка переадресации
