Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: error
sl: napaka

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: User settings
sl: Nastavitve uporabnika

en: Location
sl: Mesto

en: Send
sl: Pošlji

en: Log in
sl: Prijava

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
