Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: error
th: ผิดพลาด

en: None
th: ไม่มี

en: Message
th: ข้อความ

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: User settings
th: ตั้งค่าผู้ใช้

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Send
th: ส่ง

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: @time ago
th: @time ก่อน
