Office 365 Connector (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Date
ca: Data

en: Welcome
ca: Benvingut

en: From
ca: De

en: Calendar block
ca: Bloc de calendari
