Office 365 Connector (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: error
eu: errorea

en: Date
eu: Data

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: From
eu: Nondik

en: Calendar block
eu: Egutegia blokea
