Office 365 Connector (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Subject
he: נושא

en: error
he: שגיאות

en: Date
he: תאריך

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: From
he: מאת

en: Calendar block
he: תיבת לוח שנה
