Office 365 Connector (8.x-1.0-beta4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Date
es: Fecha

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Welcome
es: Bienvenido

en: From
es: Desde

en: Calendar block
es: Bloque de calendario
