Office 365 Connector (8.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: error
hi: त्रुटि

en: Date
hi: तारीख

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: From
hi: से
