Office 365 Connector (8.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: error
pt: erro

en: Date
pt: Data

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Welcome
pt: Bem vindo

en: From
pt: De

en: Calendar block
pt: Bloco Calendário
