OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Actions
pl: Akcje

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Titles
pl: Tytuły

en: Do it!
pl: Zrób to!

en: About
pl: O stronie
