OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Settings
ro: Setări

en: Titles
ro: Titluri

en: Do it!
ro: Faceți!

en: Authors
ro: Autori

en: About
ro: Despre
