OAI-PMH Harvester (2.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: ID
ar: المعرف ID

en: About
ar: حول
