OAI-PMH Harvester (2.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Actions
ps: چارې

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: About
ps: په اړه
