OAI-PMH Harvester (2.0.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: ID
eu: IDa

en: Titles
eu: Izenburuak

en: About
eu: (r)i buruz
