OAI-PMH Harvester (2.0.3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Status
fr: État

en: Settings
fr: Paramètres

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Titles
fr: Titres

en: Do it!
fr: Exécution !

en: Authors
fr: Auteurs

en: About
fr: À propos

en: Inspect
fr: Inspecter
