OAI-PMH Harvester (2.0.3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Status
it: Stato

en: Actions
it: Azioni

en: Settings
it: Impostazioni

en: Titles
it: Titoli

en: About
it: Informazioni
