OAI-PMH Harvester (2.0.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: ID
ne: परिचय

en: About
ne: बारेमा
