OAI-PMH Harvester (2.0.3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Actions
uk: Дії

en: Settings
uk: Налаштування

en: Titles
uk: Заголовки

en: Do it!
uk: Зробити!

en: Authors
uk: Автори

en: About
uk: Про модуль

en: Inspect
uk: Перевірити
