OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: About
az: Haqqında
