OAI-PMH Harvester (2.0.3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Actions
de: Aktionen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Titles
de: Titel

en: Do it!
de: Jetzt ausführen!

en: Authors
de: Autoren

en: About
de: Über

en: Inspect
de: Untersuchen
