OAI-PMH Harvester (2.0.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Actions
he: פעולות

en: Settings
he: הגדרות

en: Titles
he: כותרות

en: Do it!
he: עשה זאת!

en: Authors
he: מחברים

en: About
he: אודות
