OAI-PMH Harvester (2.0.3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Actions
ja: アクション

en: Settings
ja: 設定

en: Titles
ja: タイトル

en: Authors
ja: 著者

en: About
ja: アバウト

en: Inspect
ja: 検査
