OAI-PMH Harvester (2.0.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Settings
pt: Configurações

en: Titles
pt: Títulos

en: Do it!
pt: Faça!

en: Authors
pt: Autores

en: About
pt: Sobre
