OAI-PMH Harvester (2.0.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Settings
sv: Inställningar

en: Titles
sv: Titlar

en: Do it!
sv: Gör det!

en: About
sv: Om
