OAuth 1.0 (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Add
sv: Lägg till

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Consumer key
sv: Konsumentnyckel

en: Consumer secret
sv: Konsumenthemlighet

en: Login page
sv: Inloggningssida
