OAuth (8.x-2.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Add
fr: Ajouter

en: Web services
fr: Services Web

en: Consumer key
fr: Clé du client

en: Consumer secret
fr: Clé secrète du client

en: Login page
fr: Page de connexion
