OAuth (8.x-2.1) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Cancel
no: Avbryt

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Add
no: Legg til

en: Web services
no: Vevtjenester

en: Consumer key
no: Consumer key (Forbruker nøkkel)

en: Login page
no: Innloggingsside
