OAuth 1.0 (8.x-2.6) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Add
ja: 追加

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Consumer key
ja: コンシューマーキー

en: Consumer secret
ja: コンシューマー秘密キー

en: Login page
ja: ログインページ
