OAuth2 Client (4.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Status
et: Olek

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
