OAuth2 Client (4.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Description
ro: Descriere

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Password
ro: Parolă

en: Label
ro: Etichetă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
