OAuth2 Client (4.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Password
sv: Lösenord

en: Label
sv: Etikett

en: Client ID
sv: Klient ID

en: - Please select -
sv: - Var god välj -

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
