OAuth2 Client (4.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Description
is: Lýsing

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Password
is: Loyniorð

en: Machine name
is: Maskinnavn
